Basic info in English
 

Jinko Solar, základní kámen vaší důvěry v solární energii

Společnost Jinko Solar je členem prominentní skupiny Silicon Module Super League, velké šestky nejúspěšnějších firem na trhu solárních technologií. Proč jsou panely Jinko Solar nejlepší na světě?

JinkoSolar


Špičková jistota na solárním trhu

Jinko Solar se specializuje na polykrystalické panely. Největší výrobce PV modulů na světě dosáhl ve druhém čtvrtletí tohoto roku 9,6% podílu na světovém trhu. Společnost disponuje více jak třemi stovkami unikátních zalistovaných patentů, dlouhodobě je jedním z nejdůležitějších strůjců solárních inovací.

Od roku je 2010 jsou její cenné papíry obchodovatelné na Burze v New Yorku (NYSE). Roční výrobní kapacita v celkem 6 továrnách překročila na konci září tohoto roku 7,5 GW a současný tržní kapitál společnosti je ceněn na 762 milionů dolarů.

O jedinečnosti svědčí také každoroční mohutné investice do vývoje v průměrné hodnotě 22 milionů dolarů. Spolehlivost a popularitu FV modulů Jinko Solar dosvědčuje také úspěšné zastoupení a prodej ve více jak 80 zemích světa.

Jinko Solar na prvním místě  TIER 1!

Pro hodnocení komplexní kvality solární panelů je využívána třídící stupnice TIER 1, která se zaměřuje primárně na oznámkování celkové finanční stability společnosti. Stupnice byla vyvinuta organizací Bloomberg New Energy Finance Corporation a ve fotovoltaickém světě je garancí opravdu špičkové kvality.

Kromě finanční stability totiž nepřímo ukazuje, jak úspěšné jsou jednotlivé značky na trhu v dlouhodobějším horizontu. Špatný produkt nebo nekvalitní značka nemá šanci na úspěch. Jinko Solar se pevně usadilo na prvním místě tohoto hodnocení.

Účast v žebříčku TIER 1 je vysoce prestižní a dostanou se do něj pouze značky s vlastní výrobní kapacitou a opravdu solidním zázemím. To zaručuje maximální kontrolu výroby, vysoké investice do vývoje, nadprůměrné schopnosti a touhu prosperovat nebo být lepší než ostatní. Na trhu se neveze, ale řídí ho!

Čeho si cení zákazníci na modulech od Jinko Solar?

Kromě 12leté záruky na výrobní vady garantuje Jinko Solar po dobu 25 let, že výkon modulů nepoklesne o více jak 20%. Největší výhodou nových typů solárních modulů je krycí sklo a povrch křemíkových článků, které markantně zlepšují účinnost příjmu světla při horších světelných podmínkách (úsvit, soumrak, vysoká oblačnost).

Vývoj a celý výrobní řetězec firmy Jinko Solar od křemíkových ingotů až po vlastní modul je v její režii. To garantuje absolutní kontrolu kvality technologického i dílenského zpracování. Při výběru FV modulu od Jinko Solar zkrátka nemůžete udělat chybu. Zákazník je chráněn i do budoucna.

Kontakt na distributora:

Solid Power Distribution s.r.o.
Web: www.spdistribution.cz

Číst článek »